Naudi tervet elu!

Viimsi Toitumis- ja Teraapiakeskus on loodud, et pakkuda Sulle igakülgset abi ja tuge terve ning ilusa elu poole liikumisel. Kvaliteetne elu on tasakaalus nii füüsilises, vaimses kui sotsiaalses mõttes. Kui tunned, et mingi aspekt Sinu elus on tasakaalust väljas, siis esimene asi mida vajad, on otsus alustada teekonda.
Toitumisnõustaja abiga saad detailse ülevaate oma senise toitumisrutiini kvaliteedist ning hulgaliselt nippe ja nõuandeid oma toitumusharjumuste parandamiseks. Nõustamisprotsessid on üles ehitatud vastavalt Sinu soovidele ja eesmärkidele, seega, võid alustada ükskõik kui väikeste sammudega tervema elu suunas.

Läbi nõustamis- ja teraapiaprotsesside tekib Sinu jaoks uus taustsüsteem, mis aitab Sul mõista, mis Sinu sees toimub ning kuidas see mõjutab Sinu igapäevast reaalsust. Sul on võimalus eemaldada Sind piiravad takistused juurtasandil ning luua enda jaoks uued mõttemustrid ning uus reaalsus. 

Kui tunned end vaatamata senistele pingutustele ummikus olevat, Sinu keha teeb Sind jätkuvalt nõutuks ning rõhub Sind liigse kaalu või seletamatute kaebusetega või Sa oled üldse lootuse kaotanud, siis anna endale veel üks võimalus.

teenused

Meie keha toimib seestpoolt väljapoole, luues igal hetkel meie füüsilist reaalsust vastavalt sellele mida me sööme, kogeme, tunneme ja mõtleme. Toitumine ja vaimne seisund on väga tihedalt omavahel seotud. Meie mõtted loovad tundeid ja tunded panevad meid tegutsema. Ülekaal, diabeet, tundlikkused, allergiad ja paljud teised seisundid on tihti tingitud tundmatutest emotsionaalsetest programmidest, mis meie sees igapäevaselt jooksevad. Puhastades end ahistavatest programmidest saab keha võimaluse terveneda, paljud haigusnähud kaovad ning suhe toiduga muutub. Tervislike eluviisidega jätkamine muutub lihtsamaks ning mõtestatumaks.

Igal hetkel on Sul võimalus võtta suund tervema ja ilusama elu poole, tehes lihtsalt paremaid valikuid.
Nõustamis- ja teraapiaprotsessid juhivad Sind Sinu eesmärkideni kõige otsemat teed mööda.
Kui Sa ei tea millist teenust valida või millest alustada, broneeri lihtsalt kohtumine ja algus ongi tehtud!

MUUDA OMA ELU PIIRANGUTEVABAKS JA REALISEERI PARIM VARIANT ISEENDAST!

TOITUMISNÕUSTAMINE

Kas vajad suuniseid tervise hoidmiseks ja paremate valikute tegemiseks? Või soovid oma kehakaalu korrigeerida? Toitumisega saab toetada ka kõikide haiguste kulgu paranemise suunas ning isegi vabaneda haigusest.
Lapseootel naised, beebid, lapsed, noored, üleminekuealised ja eakad – olete oodatud toitumisnõustaja juurde tervisekäitumise kontrolli nii ennetamiseks, kui ka probleemide lahendamiseks!

Soovid:
– kehakaalu langetada või koguda,
– toetada tervist diagnoosi taustal 
– nõu veganlusega alustamisel
– abi kaalukirurgiajärgsel  toitumisel,
– selgust ja nippe lapse toitumise osas,
– nõu toidutalumatuse või söömishäirete korral
jne.

Kõik me oleme erinevad – tegevuskava selgub koostöös, esmase kohtumise käigus. Võid julgelt pöörduda ka lihtsalt infokogumiseks, enesetäiendamiseks või nõu küsimiseks.

TERAAPIASEANSID

Kõik siin elus ei ole käega katsutav ja silmaga nähtav. On asju, millest me ikka veel täpselt aru ei saa, kuid oleme sunnitud tunnistama, et need eksisteerivad. Me ei tea mis kujul meie olemus meie sees elab, kuid selge on see, et me pole pelgalt füüsiline olend.
Kõik see, mida me elus kogeme, vormib meid. Nii seest kui väljast.  Me püüame pingsalt kogu töö ara teha teadvuse tasandil – mõtleme, analüüsime, manifesteerime jne, aga suur osa programmidest, mis meie elu juhivad, jooksevad meie alateadvuses.

Meditatiivsed teraapiaseansid annavad sõna Sinu alateadvusele. Pöördu julgelt, kui Sind vaevab:
emotsionaalne söömine,
– buliimia või anoreksia,
– ärevus ja pinge,
– depressioon ja masendus,
– hirmu ja muretsemise foon,
– hingevalu ja meeleheide,
– ummikseis,
jne…
Kui oled ebakindel, ega tea millest alustada, siis lihtsalt kirjuta oma murest. Ei ole probleemi millega sa ei võiks pöörduda.

PAARI-JA PERENÕUSTAMINE

Paari- või perenõustamine on kõige effektiivsem viis ühes majapidamises elava seltskonna toitumisharjumuste muutmiseks. Perekonna toel tehtavad muutused toitumises jäävad suurema tõenäosusega toimima ning omavad sünergilist effekti.

Nõustamisel saame arutleda teie ühiste nägemuste ja eesmärkide üle ning panna iga pereliikme iseärasusi arvestades kokku parima plaani just teie kooslusele.

Paari- ja perenõustamise puhul sobib hästi ka koduvisiit, mis annab võimaluse saada täiendavaid personaalseid soovitusi ja nõuandeid olemasoleva toiduvaliku osas.

Perenõustamine on soovitatav eelkõige teemade puhul, mis vajavad pereliikmete tuge:
-kaalulangetamine
-söömishäired,
-laste- ja noorte toitumine ning kaalulangetus
-emotsionaalne söömine
-vegantoitumisele üleminek
jne.

MENÜÜANALÜÜS

Kui soovid kiiret tagasisidet oma praegusele menüüle, siis  menüüanalüüs koos esmaste soovitustega annab Sulle ülevaate Sinu praegusest toitumiskvaliteedist. Selleks on vaja Sul täita toidupäevikut 3-5 päeva jooksul.

Menüüanalüüsist on abi :
-kui plaanis on
kaalulangetamine
-laste toitumise jälgimisel
-emotsionaalse toitumise korral
-ebaregulaarse toitumise korral

Toidupäeviku analüüs ja soovitused on indikatiivsed ja täpsemate nõuannete saamiseks on soovitatav tulla siiski toitumisnõustaja vastuvõtule.

POESKÄIK JA OSTUSOOVITUSED

Kogu pakutava kaubavaliku juures nõuab poeskäimine tihti parajat navigeerimist. Lisaks rikkalikule tootevalikule lisab keerukust toidukaupade koostisosades orienteerumine. Millised lisaained on kahjulikud, millised märgistused on olulised ja milline pakend on turvaline?

Õige toiduvalik muutub eriti oluliseks kui käimas on kaalulangetamine või kui tegu on laste- ja noorte toitumise muutmisega. Mida paremaid valikuid Sa poes teed, seda tervislikumalt Sa kokkuvõttes toitud. 

Toitumisnõustaja aitab Sul leida pakutava kauba hulgast need kõige õigemad tooted ja teha parimad valikud. Saad selged juhised kuidas edaspidi enda ja oma pere eest parimal moel hoolitseda.


KODUVISIIT, ONLINE NÕUSTAMINE

Koduvisiit sobib hästi paari- ja perenõustamiseks, eakatele, või beebiga kodus olevatele emadele. See on hea võimalus lasta üle vaadata ka oma toidukapid ning saada tagasisidet ja soovitusi toituainete valimiseks.
 
Kui tunned, et kohtumine läbi ekraani on Sinu jaoks kõige mugavam viis või Sinu liikumisvõimalused on piiratud, siis vali online kohtumine. Kuigi personaalne kohtumine on enamasti tulemusrikkam, on see siiski parema puudumisel hea alternatiiv.
Online kohtumise broneerimisel teavita oma soovist meili või telefoni teel.
 

broneeri aeg

KOOLITUSED LOENGUD SEMINARID

ETTEVÕTTELE VÕI KOOLI

Erinevas vormis loengud ja koolitused on hea võimalus saada lisateadmisi praktilistel ja elulistel teemadel. Vali asjakohane loeng personali lõunapausi täitma, suvepäevadele, seminaridele või mistahes koosviibimisele. Teemade valik on lai ja katab erinevaid tervisliku eluviisiga seotud mõttekohti, probleeme ja tegevusi. Otsi ideid Terviseteemade lehelt või vali sobiv teema vastavalt publikule.

Christmas conceptual background with golden gift with ribbon on dark. Top View
Tee head endale ja teistele!

Kinkekaart

Kui soovid kedagi üllatada või kellelegi väikese terviseteemalise vihje anda, siis kingi talle kinkekaart. Kinkekaart saabub sulle kas postiga koju või meiliga 
e-postkasti. Interaktiivne kinkekaart võib soovi korral olla personaalne, sisaldases sõnumit ja kingisaaja nime. Kinkekaardi summa vastab Sinu võimalustele ja soovile.
Kinkekaardi ostjale tervislike eluviiside levitamise eest, valitud teenus ühekordselt 20% soodsamalt.

kontakt

info