KONTAKT

Viimsi Toitumis- ja Teraapiakeskus asub Viimsi Äritare 3. korrusel. Maja mõlemal külje saab tasuta parkida ja Randvere tee poolse sissepääsu juures asub ka lift. Kesklinnast saab Viimsisse bussidega 1 ja 114 (Mõisapargi peatus). Viimsi Äritare esimesel korrusel asub kohvik, kus saab mõnusalt aega parajaks teha. 

VÕTA ÜHENDUST!

Nõustamisi ja teraapiaseansse viib läbi

Siret Allas

Toitumis- ja tervisenõustaja

Hüpnoterapeut

Meelekontrolli terapeut

SiretAllas12441

Minu suur soov on aidata Sul oma elule uue pilguga vaadata ja inspireerida Sind tervenema nii füüsiliselt, vaimselt kui emotsionaalselt.

Olen aastate jooksul kogunud endasse palju olulist teavet nii toitumise, tervise kui inimpsüühika kohta ning jõudnud veendumusele, et me kõik oleme võimsad võlurid. Millegipärast on meil aga võlusõnad ununenud ja asendunud tugevate piiravate programmidega, mis meid tihti jõuetuks ja abituks teevad. Me kannatame tervisehädade käes, oleme rahulolematud oma eluga, leppinud oma tänamatu tööga ning kaotanud silmist oma lapsepõlveunistused. 
 
Kui sa tunned, et tahad oma võluvõimeid tagasi ja oled valmis olema ise oma elu ja tervise valitseja, siis mul on hea meel olla sinu saatjaks ja juhendajaks sellel teekonnal. 

Elu täidab mind iga päev põnevate avastuste ja uue infoga ning ma olen selle eest väga tänulik! Olen õppinud seda infot tõlgendama ja kombineerima enda ja teiste hüvanguks ning tahan seda kõike Sinuga jagada.

Lähenen igale inimesele kui unikaalsele ning püüan leida kompleksselt mõjuvaid lahendusi. Kombineerides erinevad praktikad elukogemusega, leian parimad lahendused enamasti probleemi sügavamaid põhjuseid otsides. Vaatan alati suurt pilti ning kliendiga koostöös loome universaalse tegevuskava just temale. Pean väga oluliseks anda inimesele tööriistad, millega ta saab ennast edaspidi iseseisvalt toetada. 

Minu teekond

2022-2023 – Hüpnoteraapia (The American Board of Hypnotherapy)
2022-2023 – Life Coach / Elu teejuht (The American Board of Hypnotherapy)
2022 – Kaalukirurgia ja toitumine (Eesti Bariaatrilise ja Metaboolse Kirurgia Selts ja Eesti Toitumisteraapia assotsiatsioon)
2022 – Rännakumeetod (The Journey)
2022 – Meelte Kool (Eesti Toitumisnõustajate Ühendus)
2020 – Bakterid ja kroonilised põletikud (Coursera.org)
2020 – Vähiennetus ja -ravi (Square One, Chris Wark)
2020-2021 – Toitumisnõustaja õpe ( Rahvatervise Akkadeemia)
2008 – Silva Meelekontrolli Meetod, Graduate (The Silva Mind Control Method)
2007 – Silva Meelekontrolli Meetod, Ultra (The Silva Mind Control Method)
2007 – Silva Meelekontrolli Meetod, Basic ( The Silva Mind Control Method)
2009-2011 – Disain loovettevõtluses (Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor)
1997-2001 – Rahvusvahelised majandussuhted ja ärijuhtimine (Eesti- Ameerika Ärikolledz)

Olen ka Eesti Toitumisnõustajate Ühenduse ja Eesti Vegan Seltsi liige ning nõustaja.

Info

Vaata lisaks