TAGASISIDE

Enne teraapiasse tulekut tundsin suurt lootusetust, et olukord ei saagi paremaks minna ja vanad mustrid muudkui kordusid. Tundsin, et ei saa enam ise hakkama. Teraapias käimine aitas mul oma elu üle kontrolli haarata ning uusi harjumusi tulevikuks luua. Olen meeletult tänulik selle kogemuse eest. Sireti hääl mõjus alati rahustavalt ja pärast igat seanssi oli tunne, et olen nagu uus inimene: nii palju värskust ja positiivset energiat.

TEELE, 21

Suured tänud asjalike nõuannete eest! Sain nii palju kasulikku infot toitumise ja erinevate valikuvõimaluste kohta. Käin nüüd toidupoes palju teadlikumalt ja oskan valida tervislikumaid tooteid. Oleks ma seda kõike vaid varem teadnud...

KATRIIN, 41

Olin väga halvas seisus kui siia jõudsin. Sain teraapiaseanssidest tohutult palju abi ning väga palju häid mõtteid, kuidas edasi liikuda. Sain vastuseid küsimustele, mille üle olen aastaid mõelnud. Negatiivseid mõtteid on palju vähem ja oskan nüüd ka neid märgata kui need tulevad ning nendega tegeleda.

GRETE, 26

Oleme väga tänulikud Siretile, oma tütre aitamise eest toitumishäiretest taastumisel. Kasutame saadud nippe ja nõuandeid edaspidi kogu perega ja vajadusel tuleme kindlasti tagasi. Saime nii palju selgust toitumisteemadest ja mõtlemisainet tervise hoidmise olulisusest. Aitäh!

S JA M

Ma leidsin Sireti sel hetkel, kui ma olin vaimselt väga madalas kohas. Ma nutsin pidevalt, kuna ükskõik, kui palju ma tahtsin muuta ennast, ei suutnud ma seda teha. Esimesel seansil saime väga põhjalikult rääkida minu toitumisest ning mis muudatusi ma saan teha, et ennast paremini tunda. Siret tutvustas mulle teraapiaseansse ning kuna minus oli nii suur tahe ennast tagasi saada, siis panime järgmised kohtumised kirja. Esimesel seansil tundsin ärevust, kuna ma ei oskanud ette kujutada, mis saama hakkab ja mis tunded hakkavad esile kerkima, kuna olen neid pidevalt eiranud. Esimesed seansid olid kõige emotsionaalsemad, kus oli nii nutmist kui ka naermist. Sain uuesti tunda neid tundeid, mida olen varjanud enda eest, kuid nüüd turvalises keskonnas. Tuli palju mälestusi ette, mis olid mulle väga haiget teinud ning õppisin andestama iseendale ja ka neile kes mulle haiget tegid. Enda eraelus oli peale seansse palju segadust, sest ma tahtsin, et muutused tuleksid kiiremini. Pidevalt käis võitlus enda vana ja uue versiooniga, et kumb tugevam on. Mõnikord kukkusin vanadesse harjumustesse, aga Siret soovitas, et tuleb beebisammud võtta. Viimastel seanssidel sain aru, kui palju on minu sees ja minu ümber muutunud: ma olen õnnelikum, tegelen asjadega, mis tekitavad mulle rõõmu, sain enda unistuste korteri, plaanin enda töökohta vahetada kuna ma tunnen, et see pole enam minu jaoks ja toitumine on mul ka kontrolli all. Ma siiralt tänan Siretit, et ta aitas mind nii mitmel moel, mida poleks uskunud, et on võimalik muuta. Kui võrrelda ennast kaks kuud tagasi praegusega, siis on erinevust silmaga märgata.

KRISTI, 25

Info