TAGASISIDE

Olin pikalt mõelnud, et võiks oma toitumise üle vaadata kuid ei viitsinud eriti sellega tegeleda…kurk ja tomat olid ju taldrikul…mida veel punnitada? Ühel päeval aga sattusin infarktiga haiglasse ning peale seda tundsin, et söök, mida ma tarbin, ei anna mulle piisavalt energiat, et keha jõuaks tervenemisega tegeleda. Hakkasin otsima kedagi, kes suunaks paremini toituma, just neid tooteid, mis on kehale kasulikud. Kehakaalust ma otseselt ei hoolinud...huvitas just õiged toitainete tarbimine. Läbi juhuste sattusin Sireti juurde, kes lähtus minu soovidest ning tutvustas mulle lihtsamaid ja veidi detailsemaid nüansse toitumises. Ma ei läinud Sireti juurde eriliste ootuste ega lootustega…tahtsin lihtsalt saada toitumises teadmisi juurde. Peale mõningast perioodi Sireti näpunäidete järgi toitumist hakkasid kehas toimuma reaalselt tuntavad arengud. Pidev väsimus kadus, erinevad igapäevased valud jäid järjest harvemaks ja harvemaks, enesetunne tuntavalt parem ning üldine meeleolu paranes pidevalt. Olles nüüd korrektselt toitunud juba ca 4kuud saan öelda veel, et igasugune viiruste külge võtmine on kordades vähenenud. Kui varasemalt olin pidevalt nohus või köhas, siis tänaseks on talv juba poole peal ja haige pole kordagi olnud….pole isegi sellist tunnet, et äkki jään haigeks?....enesekindlus selles osas on väga palju tõusnud. Ausalt öelda siiamaani üllatun, et õigesti toitumisel on nii suur effekt. Vot ei tea, miks ma seda teekonda varem ei võinud ette võtta? Mis mulle Sireti näpunäidete juures veel eriti meeldis on see, et ta otseselt ei keelanud midagi ära. Lihtsalt liialdada ei saa. Nagu ta ütleb, vanaema sünnipäeval tuleb torti ikka süüa…eriti kui tort on vanaema enda tehtud 😊
Raido, 37
Olen umbes pool aastat käinud teraapias. Minu algsed kaebused olid ägedad nutuhood peaaegu iga päev, väga tugev ärevus, hirm, et inimesed lähevad ära ja hülgavad, madal enesehinnang ja tundsin end väga lootusetult ja pessimistlikult, kuigi olen juba mitu aastat ravimeid võtnud ja proovinud erinevaid psühholooge. Eelnev kogemus psühholoogidega on väga ebameeldiv ja minust on eelnevalt ka mõned psühholoogid lahti öelnud, kuna ei osanud aidata. Olin alguses ka selle teraapia suhtes skeptiline, kuid minu eelarvamused osutusid valeks. Juba esimesest seansist tundsin abi ja rahutunnet. Peale mõnda kuud ma ei mäletanud isegi, et ma nutsin enne igapäevaselt ja tundsin ennast nii halvasti. Praeguse seisuga mind enam ei vaeva ülaltoodud kaebused. Omandasin väga palju tööriistu, et saada hakkama oma mõtete ja tunnetega. Olen ka hakanud märkama positiivseid asju igas päevas ja mu suhted lähedastega on igas aspektis paremaks läinud. Hoian Siretiga jätkuvalt kontakti ja saan abi kui mul seda vaja on. Olen väga tänulik talle selle eest ja soovitan Siretit isegi kui on tunne, et mured on lahendamatud.
Mia, 19

Eelmisel seansil (lihtsalt vau, lausa pisaratega kirjutan seda), ma sain oma kõige suurema probleemi lahendatud. Ma ise ka ei usu seda, et see on ühe korraga võimalik, aga tõesti, kohe päev pärast seda hakkasin seda kõike praktiseerima ja see on olnud tänaseni kasutusel. Pole kordagi tundnud endas süümekaid, kui EI ütlen ja end kehtestan. Uskumatu, veelkord! Mul on nii kerge olla. Ma ei tunne enam seda rõvedat painavat raevu, vaid tänutunnet. Aitäh! See, kus ma praegu olen, on täielik bliss😊

Laura, 27

Sain teraapiatest väga palju abi. Kui olin juba pool aastat mööda arste jooksnud oma kõhuvalude ja toitumishäiretega, ei osanud keegi öelda, millest need tulevad ega leida üles põhjust. Kaal aina langes ja iga söömine oli kui võitlus iseendaga. Mitte et ma poleks tahtnud süüa, minu süsteem oli lihtsalt nii tuksis, et miski ei seisnud sees. Peale esimest teraapiat sain juba uue hingamise sisse ja teadsin, et olen jõudnud õigesse kohta. Nelja seansiga võin öelda, et sain täiesti terveks ja palju enamatki. Minu usk endasse ja usaldus elu vastu kasvas täielikult. Tunnen, et olen jälle mina ise ja näen välja jälle mina ise! 🙂 Ma olen nii tänulik Siretile, sain tagasi oma elurõõmu ja jõu! Kui on raskemad päevad tuletan meelde õpetussõnu, mis sain kaasa ja ka need päevad saab kergemalt ületatud! .

Merily, 25

Kõige suuremaid muutuseid olen märganud just enesetundes. Minu keha on olnud alati just see, mis on märku andnud stressist. Kui enne oli keha rohkem pinges - tihti valutas ülaselg, kael, pea ja oli tunne justkui keegi füüsiliselt mind kägistaks, siis praegu on kehas rahu. Mul on rohkem energiat ja jaksu. Olen suutnud kodu korras hoida ja iga päev perele korraliku õhtusöögi teha. Kui magama minnes on tahtnud tumedad mõtted tulla, siis olen suutnud mõtteid muuta ja jäänud magama ilma salaja nutmiseta. Enesetunne on hea, on energiat ja tahet igapäevaseid toimetusi teha. Kurvad mõtted ei taha enam pähe tulla. Tunnen, et mu peas on rahu ja mõtted ei keerle enam koledate ja kurbade sündmuste ümber. Ma enam ei peida ennast ilusate tunnete ja asjade eest, vaid julgen neid tunda ja nautida. Mul on kõik hästi. Olen kõigega rahu teinud. Funktsioneerin nagu üks normaalne inimene jälle😊 Aitäh, Siret! Kinkisid mulle hingerahu. See on kõige suurem ja ilusam kingitus, mis keegi mulle kunagi teinud on.

Heidy, 34

Ma leidsin Sireti sel hetkel, kui ma olin vaimselt väga madalas kohas. Ma nutsin pidevalt, kuna ükskõik, kui palju ma tahtsin muuta ennast, ei suutnud ma seda teha. Esimesel seansil saime väga põhjalikult rääkida minu toitumisest ning mis muudatusi ma saan teha, et ennast paremini tunda. Siret tutvustas mulle teraapiaseansse ning kuna minus oli nii suur tahe ennast tagasi saada, siis panime järgmised kohtumised kirja. Esimesel seansil tundsin ärevust, kuna ma ei oskanud ette kujutada, mis saama hakkab ja mis tunded hakkavad esile kerkima, kuna olen neid pidevalt eiranud. Esimesed seansid olid kõige emotsionaalsemad, kus oli nii nutmist kui ka naermist. Sain uuesti tunda neid tundeid, mida olen varjanud enda eest, kuid nüüd turvalises keskonnas. Tuli palju mälestusi ette, mis olid mulle väga haiget teinud ning õppisin andestama iseendale ja ka neile kes mulle haiget tegid. Enda eraelus oli peale seansse palju segadust, sest ma tahtsin, et muutused tuleksid kiiremini. Pidevalt käis võitlus enda vana ja uue versiooniga, et kumb tugevam on. Mõnikord kukkusin vanadesse harjumustesse, aga Siret soovitas, et tuleb beebisammud võtta. Viimastel seanssidel sain aru, kui palju on minu sees ja minu ümber muutunud: ma olen õnnelikum, tegelen asjadega, mis tekitavad mulle rõõmu, sain enda unistuste korteri, plaanin enda töökohta vahetada kuna ma tunnen, et see pole enam minu jaoks ja toitumine on mul ka kontrolli all. Ma siiralt tänan Siretit, et ta aitas mind nii mitmel moel, mida poleks uskunud, et on võimalik muuta. Kui võrrelda ennast kaks kuud tagasi praegusega, siis on erinevust silmaga märgata.

KRISTI, 25

Enne teraapiasse tulekut tundsin suurt lootusetust, et olukord ei saagi paremaks minna ja vanad mustrid muudkui kordusid. Tundsin, et ei saa enam ise hakkama. Teraapias käimine aitas mul oma elu üle kontrolli haarata ning uusi harjumusi tulevikuks luua. Olen meeletult tänulik selle kogemuse eest. Sireti hääl mõjus alati rahustavalt ja pärast igat seanssi oli tunne, et olen nagu uus inimene: nii palju värskust ja positiivset energiat.

TEELE, 21

Olin väga halvas seisus kui siia jõudsin. Sain teraapiaseanssidest tohutult palju abi ning väga palju häid mõtteid, kuidas edasi liikuda. Sain vastuseid küsimustele, mille üle olen aastaid mõelnud. Negatiivseid mõtteid on palju vähem ja oskan nüüd ka neid märgata kui need tulevad ning nendega tegeleda.

GRETE, 26

Suured tänud asjalike nõuannete eest! Sain nii palju kasulikku infot toitumise ja erinevate valikuvõimaluste kohta. Käin nüüd toidupoes palju teadlikumalt ja oskan valida tervislikumaid tooteid. Oleks ma seda kõike vaid varem teadnud...

KATRIIN, 41

Oleme väga tänulikud Siretile, oma tütre aitamise eest toitumishäiretest taastumisel. Kasutame saadud nippe ja nõuandeid edaspidi kogu perega ja vajadusel tuleme kindlasti tagasi. Saime nii palju selgust toitumisteemadest ja mõtlemisainet tervise hoidmise olulisusest. Aitäh!

S JA M

Tunnen ennast õnnelikumana. Ärevus on ka palju vähenenud. Olen väga palju rahulikum ning ei reageeri pisiasjade peale. Olen palju organiseeritum ja suudan asjad läbi mõelda. Tüliolukordi enam ei ole tekkinud ja suudan ka tavapärasest palju rahulikumaks jääda ja olukordi hoopis teise nurga alt võtta. Hea on olla.

Triin, 35

Info

Vaata lisaks