Dr.OHHIRA® MAGOROKU NAHAHOOLDUSÕLI 50 ml

Dr.OHHIRA® probiootiline Magoroku nahahooldusõli ühendab naturaalsete koostisosade noorendava jõu, iidse Jaapani fermenteerimiskunsti ja 21. sajandi tehnoloogia parimate koorivate, niisutavate ja
noorendavate omadustega tooteks

Mitmeid preemiaid võitnud mikrobioloogi dr Iichiroh Ohhira loodud koostis ühendab probiootilised ja prebiootilised toiteained metsikute taime- ja puuvilja- ekstraktidega. Patenteeritud segu toetab tasakaalustatud ja terve naha loomulikku seisundit.

Magoroku on igapäevane niisutaja kogu kehale ning ka ülitõhus kätekreem. Olles ideaalne ülikuivale nahale, ei ole see liiga raske koostisega, ning on piisavalt õrnatoimeline näol kasutamiseks.

Meie täiesti naturaalsed koostisained hooldavad värskelt raseeritud nahka ning niisutavad seda, vältides ärrituse teket. Sobib suurepäraselt kasutamiseks pärast habemeajamist! Jaapani Magoroku (hobuseõli) õlis lahustatud natu- raalsed koostisained imenduvad teie nahas kergesti.

41,00 

Koostisosad: Horse fat, lactobacillus/streptococcus thermophilus/molasses/rice bran- fruit/leaf/stalk/agaricus blazei/lentinula edodes/grifola frondosa/hizika/fusiformel/lami- nara japonica/undaria, pinnatifida ferment filtrate, octyldodecanol, steryl glycrrhetinate, aloe barbadensis leaf extract, eribotya japonica leaf extract, prunus persica leaf extract.

Info